X
X
USD

Konum Eklerken Askıya Düşmemek için Neler Yapılmalı?

AnasayfaYazılarGoogle HaritalarKonum Eklerken Askıya Düşmemek için...

Yazımızıda bahsettiğimiz koşulları sağladığınızda konumunuz sorunsuz bir şekilde haritalara eklenecektir. Haritalara ekleme yapabilmek için hâlâ bir pin satın almadıysanız, paketlerimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gelelim öncelikli olarak sağlamanız gereken koşullara;

  • Öncelikle kullanacağınız telefon numarasının ( Cep veya Sabit Telefon farketmez) daha önce hiç bir Google platformunda kullanılmamış olması gerekmektedir. (Gmail, YouTube vb.)
  • Toplu konum eklemesi yapacaksanız, bir telefon numarasını maksimum 5 konuma eklemelisiniz. Daha fazla konuma eklemek istediğinizde otomatik olarak askıya alacaktır. Toplu konum eklemede telefon numarası ihtiyaçlarınız için sunduğumuz çözümler ve hediyeler için buraya tıklayarak form doldurabilir ya da direkt olarak Whatsapp Business hattımız 0850 304 1 870 numaralı telefonumuzdan yazabilirsiniz.
  • Sahiplenme yaparken konumlar %50 ihtimalle askıya düşecektir. Dilerseniz profesyonel danışmanlık hizmetimizle ücretli bir şekilde size destek olabiliriz. Sahiplenilemeyen konum için ekstra pin ücreti talep etmeyiz.
  • Pin kodunun da bir son kullanım tarihi vardır ve gönderim yapılırken son kullanım tarihi en yakın olan pin sistem tarafından otomatik olarak belirlenmektedir. Pin paylaşımında son kullanma tarihi de tarafınıza iletilecektir.
  • Eklediğiniz konumların isimlerinde noktalama işareti (parantez, taksim, nokta vb) kullanılmamalıdır.
  • Eklediğiniz konumların isimlerini kısa ve net tutmalısınız, Firma adınızın yanına en aktif anahtar kelimenizi eklemeniz yeterlidir. Örneğin; "Vivo Diş Kliniği" yerine, "Vivo Diş Kliniği - Pendik Diş Doktoru" gibi...
  • Konumunuzu ekledikten sonra, NAP bilgisi dediğimiz "Name : Firma Adı", "Address : Adres" ve "Phone : Telefon" bilgisi asla değiştirilemez bilgi olduğundan, bu bilgileri doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olmalısınız. Konumu ekledikten sonra değişiklik yapmak istediğinizde konum hemen askıya alınacaktır.

Aklınıza takılan farklı sorular olur ise, "Sıkça Sorulan Sorular" makalemizi inceleyebilir, sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Eğer sorunuz ilgili makalede yoksa, bize Whatsapp Business hattımız 0850 304 1 870 'den yazabilirsiniz.

Keyifli ve bol kazançlar dileriz.
Vivo Bilişim GMB Ekibi


UA-69493765-3 Top